Wymyśl inne zakończenie romea i julii

Pobierz

Wolę umrzeć, niż wyjść za Parysa i żyć bez Romea.. Po czwarte była to piękna miłość z tragicznym zakończeniem.. Historia toczy się w Weronie i Mantui.. miłoś Romea i Julii szczęśliwe zakończenie ich historii.. Źródeł utworu należy doszukiwać się we włoskiej opowieści romantycznej Mattea Bandella (Le tre parti de le Novelle del .Niektóre postacie z Romea i Julii są komiczne, inne nie posiadają tego rysu.. Wymyśl i napisz .Napisz charakterystykę Julii i Romea (nie zaglądaj do internetu) 2012-03-31 21:08:45 Język Polski.. Przedstawia historię tragicznej miłości dwojga młodych ludzi, którzy stali się wzorcami romantycznych kochanków.. poleca 83 % .. Potrzebuję pomocy.. Macie jakieś pomysły?. Pytania .. Gdyby utwór naprawdę miał być komedią, powinien kończyć się szczęśliwie.. Biznes i Finanse (34918)Inne () Inne () .. Jednak przy łóżku siedzieli ojciec Laurenty, rodzice Romea, rodzice Julii i Marta.Romea tak bardzo te słowa dotknęły, że nie miał ochoty dyskutować.. Na podstawie treści dramatu Romeo i Julia wykonaj polecenia.Tragiczna historia Romea i Julii mogła potoczyć się inaczej.. Mam na zadanie napisać opowiadanie Romea i Julii,które kończy się szczęśliwie ,a ma się zaczynać gdy ROMEO OTRZYMUJE LIST OD OJCA LAURENTEGO!. W formie opowiadania z dialogiem przedstaw losy bohaterów przeniesionych w czasy współczesne..

Szczęśliwe zakończenie Romea i Julii?

Pocałował ją, a ona nagle otworzyła oczy.. Zrozumienie dzieła zależy również od tego, do której kategorii zakwalifikuje się danego bohatera.. Nikogo nie było w pokoju więc wszedł.. Opowieść o zwaśnionych rodzinach, zakochanych gwiazdach i nieporozumieniach, ta sztuka z pewnością zachwyci i zachęci do dyskusji na temat rodziny i wolnej woli.Pamiętaj o poprawnym zapisie dialogów.. Musisz sama się z tym uporać.. Karta losu niestety odwraca się i na skutek błędnego toku zdarzeń zmierza ku tragedii, której nie będzie można już powstrzymać.Zainspiruj i zaangażuj uczniów w "Tragedię Romea i Julii" Williama Szekspira.Romeo i Julia to często pierwsi uczniowie Shakespeare'a, do których są wprowadzani, i który jest stale opowiadany we wszystkich typach mediów.. W imieniu Julii napisz list do Romea 2011-05-07 10:05:40Geneza utworu i gatunek.. - Małżonkowie przebudzili się kilka dni po zdarzeniach w grobowcu.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać-Julio, wiesz, że Bóg nie ześle na ziemię anioła, aby ci dopomógł.. Jak potoczyłyby sie dalsze losy Romea i julii.. List w imieniu romea o miłości romea i julii .-Julio, wiesz, że Bóg nie ześle na ziemię anioła, aby ci dopomógł.. - rzekł ojciec Laurenty, który wyłonił się z mroku.-Nie potrafię!.

Wyszli zInne zakończenie historii Romea i Julii.

Romeo, który znajdował się w Mantui pewnego słonecznego dnia dostał list w którym była opisana cała intryga Ojca Laurentego, iż Julia została pochowana, lecz nie martwa tylko żywa.Wymyślone zakończenie Romea i Julii Podobne tematy.. Leżeli w jasnym pokoju.. Czy historia Romea i Julii budzi w tobie współczucie, czy jest ci obojętna.. Musisz sama się z tym uporać.. Obok niej leżała pusta buteleczka z trucizną.. iż Julia została pochowana, lecz nie martwa tylko żywa.. Romeo bez chwili namysłu rzucił się na niego ze szpadą, toczyli ze sobą .Wymyśl własne zakończenie Romea i Julii .. alternatywne zakończenie Romea i Julii Co by było gdyby Romeo i Julia zrobili inaczej Dalsze losy Romea i Julii dopisz dalsze losy Romea i Julii Gdyby Romeo i Julia zrobili inaczej inne zakończenie historii Romea i Julii Julia Julia Kapulet napisz własne zakończenie Romea i Julii Romeo i Julia.Inne zakończenie historii Romea i Julii.. - echo kilkakrotnie powróciło do Julii.-Jest rozwiązanie.Romeo i Julia - dramat angielskiego pisarza Williama Szekspira napisany we wczesnym stadium jego kariery.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Inne zakończenie historii Romea i Julii.. Biznes i Finanse (34554) Biznes i Finanse (34554) Wszystkie (34554) Banki (7592) Bankowość Elektroniczna (47) E-biznes (3850) Ekonomia (1812) Fundusze UE (615) Giełda .Julia stracila do niego szacunek, i uniewaznila ich slub, a kilka dni potem wziela go z Prysem, a Romeo popelnil samobojstwo, i Julia dopiero wtedy zauwazyla..

RdtZ0gTXoB6ku 1Inne zakończenie Romea i Julii ?

trudną i zaciekła walkę na śmierć i życie.. Wymyśl własny tytuł.. Wymśl dalsze losy bohaterów Romea i Julii.. Napisz ciąg dalszy miłości Romea i julii.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. dokończ opowieść o Romeo i Julii dokończenie opowieści o Romeo i Julii inne zakończenie historii Romea i Julii Jak mogłaby się skończyć historia Romea i Julii kochankowie miło .Julia chciała jednak zostać jeszcze przy ciele Romea.. Wymyśl własny tytuł.. Kiedy dotarł na miejsce, przy grobowcu gdzie miała być pochowana Julia stał Parys.. Myśleli, że są już w Niebie.. GENEZA: geneza Romea i Julii wygląda następująco: utwór powstał na pewno między rokiem 1591 a 1598;; około roku 1591 powstała najprawdopodobniej pierwsza redakcja tekstu;; w latach 1594-95 Szekspir wprowadził do tekstu znaczące poprawki, dokonując ostatecznej redakcji tragedii.. "Romeo i Julia, Kraków 2015".. co zrobila, i zalowala.. Wolę umrzeć, niż wyjść za Parysa i żyć bez Romea.. Po przeczytaniu niezwłocznie pojechał na cmentarz w Weronie.. 208 wizyt.. Napisz skierowane do królowej zaproszenie na premierę "Romea i Julii".Struktura i kompozycja "Romea i Julii" ostatnidzwonek.pl, Dramat składa się z pięciu aktów.Jego akcja rozgrywa się przez większość czasu w Weronie (gdzie mieszkają dwa zwaśnione rody), a w piątym akcie na moment przenosi się do Mantui (tam ucieka skazany na banicję Romeo).Uporządkuj chronologicznie wydarzenia z dramatu ,,Romeo i Julia'' Bal u Kapuletów Walka Merkucja z Tybaltem Wieczorna rozmowa zakochanych Plan ojca Laurentego Pojedynek z Parysem Wiadomość o śmierci Julii Zabójstwo Tybalta Pierwsze soptkanie Romea i Julii Wygnanie Romea z Werony Przygotowanie do zaślubin Julii z Parysem Ślub w celi ojca Laurentego Nieporozumienie związane z listem do ..

Szczęśliwe zakończenie historii Romea i Julii.

0 głosów.. 0 odpowiedzi.. Romeo, który znajdował się w Mantui pewnego słonecznego dnia dostał list w którym była opisana cała intryga Ojca Laurentego, iż Julia została pochowana, lecz nie martwa tylko żywa.. Romeo jak się dowiedział o śmierci Julii szybko poszedł na miejsce ich potajemnych spotkań.. Niezwłocznie padli sobie w ramiona całując się.. ; Na scenie po raz pierwszy wystawiono Romea i Julię chyba w roku 1595, tuż po .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Szczęśliwe zakończenie Romea i Julii.. Po przeczytaniu niezwłocznie pojechał na cmentarz w Weronie.. Gdy Romeo wracał do swego rodzinnego domu, a jego serce przepełnione było żalem i smutkiem, również coś zrozumiał.. ale i tak sie zareczyla z Parysem, kochajac Romea :DInne () Wszystkie () Bezsensowne (343352) Dziwactwa (271240) Śmieszne (160465) Metody .. Do zaproponowanego poniżej początku historii dopisz cztery wydarzenia, które doprowadziłyby do jej szczęśliwego zakończenia.. Nigdy nie kochał Julii tak bardzo, jak Rozalinę.Inne zakończenie Romea i Julii.. W którym momencie przerwać i co może dziać się dalej ?. 103 wizyt.. Z góry dziękuję.. Romeo i Julia, wydawałoby się, że pokonają przeciwności losu i uda im się uciec.. Widział ją śpiącą na lóżku.. Parys raniony w brzuch pada na ziemię, a Romeo wchodzi do grobowca i widzi przebudzającą się Julię.. Inne zakończenie historii Romea i Julii.. - echo kilkakrotnie powróciło do Julii.-Jest rozwiązanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Gdyby ta historia zakończyła się szczęśliwie.. Wymyśl inne zakończenie "Romea i Julii" (min 1 strona w zeszycie)Nazajutrz służąca widzi Julię martwą.. Mam przerwać w wybranym momencie akcję Romea i Julii i napisać w formie opowiadania inne zakończenie.. Posłusznie udał się za Julią do Laurentego, a ten udzielił im rozwodu.. Gdy zakonnik wyszedł przebiła się sztyletem i padła obok ukochanego.. - rzekł ojciec Laurenty, który wyłonił się z mroku.-Nie potrafię!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt