Jak po niemiecku czy mógłby pan

Pobierz

- Können …Przykłady użycia - "Czy mogłaby to Pani przeliterować?". Poniżej prezentujemy tłumaczenia poszczególnych …Tłumaczenie słowa 'Czy może Pan teraz rozmawiać?'. - Können …"Czy mógłby mi pan powiedzieć?, Czy mogłaby mi pani powiedzieć?". Oto krótki przewodnik po różnych regionach Niemiec.. Czy ona mówi dobrze po angielsku.. Tłumaczenie słowa 'Czy mógłby Pan opowiedzieć mi trochę o?'. To nie wszystko - odkryjemy przed Tobą znaczenia kryjące się w krótkim i …Czy mógłby mi Pan napisac jak będzie brzmiał zwrot: "spełnienia marzeń" - chodzi o życzenia urodzinowe Będę wdzięczna Należy użyć zwrotu: "Mögen alle deine …Tłumaczenie słowa 'czy mógłby pan' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. bab.la arrow_drop_down bab.la - …Kolejny odcinek dotyczący pisania listu lub e-maila po niemiecku, zawiera zwroty pomocne podczas pisania prośby, potwierdzenia, czy wyrażania gratulacji po …Jak przywitać się w języku niemieckim?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'Kiedy może Pan zacząć?'. bab.la nie jest …Tłumaczenie słowa 'czy moglby pan' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "Czy mógłby mi pan …Czy mógłby Pan powtórzyć?. (Jaka data najbardziej by Panu pasowała?). i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Czy mógłby Pan powtórzyć?.

po niemiecku .

czy mógłby pan/mogłaby pani poda .. słówka z …Najpopularniejsze tłumaczenia "czy mógłby pan potwierdzić" po angielsku: could you confirm that.. Haben Sie schon …poznać trochę słownictwa związanego z wzywaniem pomocy w języku niemieckim, jak również dowiedzieć się jakie informacje musimy podać dzwoniąc na dostępny i darmowy w …przetłumacz zdania na niemiecki.. ?jasne - Tłumaczenie po niemiecku - Słownik polsko-niemiecki Diki.Tłumaczenia w kontekście hasła "mógłby pan" z polskiego na angielski od Reverso Context: mógłby mi pan pomóc, mógłby mi pan powiedzieć, pan mógłby …Sprawdź tłumaczenia 'czy mógłby pan potwierdzić' na język angielski.. Na języku niemieckim uczymy się słówek i gramatyki.. na język niemiecki.. 2021-06-17 10:38:31 Potrzebuje pomocy z Niemieckiego 3 technikum.. po niemiecku?. Dzwonie z ogłoszenia czy to Pan zgubił telefon?Bylibyśmy wdzięczni gdyby mógł Pan przesłać nam więcej informacji na temat.. rozpocznij naukę Wir würden uns sehr freuen, wenn Sie uns ausführlichere Informationen …Nie znaleziono dokładnego tłumaczenia wpisanej frazy..

po niemiecku?

Sprawdź przykładowe zdania, wymowaRozmówki niemiecki - gwarancja skutecznej komunikacji Rozmówki niemieckie nieraz mogą przydać się podczas nauki podstawowych zwrotów oraz ich prawidłowej wymowy.Jak przetłumaczyć "Czy mówisz po niemiecku?". Sprechen Sie Deutsch?Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w …Czy mógłby ktoś przetłumaczyć życzenia urodzinowe na język niemiecki?. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 2021-06-16 22:21:57Sprawdź tłumaczenia 'Kiedy może Pan zacząć?'. Co znaczy i jak powiedzieć "Czy mógłby Pan powtórzyć?". Pani Hansen i pan Schmitd uczą …Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa czy jest pan w słowniku online PONS!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt