Charakterystyka postaci felixa polona

Pobierz

3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Opis domu Felixa.. Charakterystyka wewnętrzna Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. prof. Stefana Kuszmińskiego.charakterystyka całościowa - dokładne ujęcie wszystkich szczegółów dotyczących danej postaci; charakterystyka częściowa - koncentruje się na dokładnym ukazaniu pewnej strony charakteryzowanej postaci, np. moralności.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Felix Polon ma 13 lat chodzi do 1 klasy gimnazjum im.. - Całkiem spora.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.Dwójka wysokich i silnych gimnazjalistów.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Charakteryzują go szeroka wiedza ogólna i pomysłowość.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści " Felix, Net i Nika ".. ), albo dynamiczna, kiedy postać zmienia swą osobowość pod wpływem różnych okoliczności życiowych (czas, otoczenie, przejścia życiowe, wpływ innej osoby itp.).Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

7.Pobierz: charakterystyka niki mickiewicz.pdf.

Są zamieszani w sprawę kryminalną, mającą na celu skradzenie cennego obrazu z pensjonatu "Trzy Kuzynki".. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Felix Net i Nika oraz Gang; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?Zredaguj zaproszenie dla swoich rodziców na Galę Wynalazków Felixa Polona w XIII Gimnazjum im.. Wyjaśnij, czym lub kim są: trend, AI, Manfred i test Turinga.Charakterystyka może być statyczna, jeśli charakteryzujemy postać w określonym momencie jej życia (w klasie, w czasie obozu itd.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.. Przez Felixa, Neta i Nikę zostali nazwani "Olimpijczykami".. Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci Lusi.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. - Wrócimy tam i pokażemy ci, że wszystko jest OK.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o...Charakterystyka postaci Felix Polon.

Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. i my też.. profesora Stefana Kuszmińskiego.. Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Postać: Net do Felixa - Musisz to przezwyciężyć - dodał Net, kończąc w myślach?. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Zawsze ciekawy świata, gdy widzi mechanizm, zawsze musi poznać jego budowę i działanie.Felix Polonto jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. W 7 części dużo czasu spędzali ze Śmieszkami, ale Markowi prawdopodobnie podobała się Nika.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. WspanialeNet Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Zaznacz w lekturze fragmenty przydatne do zewnętrznej i wewnętrznej charakterystyki bohaterów: • Neta Bieleckiego • Felixa Polona • Niki Mickiewicz 5..

W szkole średniej charakterystyka pełni najczęściej funkcję pomocniczą w stosunku do innej wypowiedzi, np.4.

Opis sytuacji.. Rysunek na podstawie wybranego opisu.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Sam także konstruuje wynalazki.Charakterystyka zewnętrzna Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Instrukcja obsługi jednego z wynalazków pana Polona.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Mam nadzieję, że nie mam klaustrofobii.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Palą papierosy.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają .1 Felix Polon 2 Wygląd 3 Charakter 4 Ciekawostki Felix Polon- jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net hbhgggggi Nika".Mieszkaprzyulicy SerdecznejwWarszawie, uczęszcza doGimnazjum im.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają .Rodzina Felixa Polona.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.. Policyjna notatka na temat Gangu Niewidzialnych Ludzi..

Ma piwne oczy i blond włosy często chodzi w niebieskich jeansach i pomarańczowym swetrze jest średniego wzrostu.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. Wypisz z tekstu kilka przykładów wynalazków nowoczesnej technologii.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.Postacie: Felix, Net i Nika - Kratka wentylacyjna - zauważył Net, wskazując na sufit.. Zaprojektuj swój niezwykły wynalazek (narysuj go lub zaprojektuj na komputerze, wzorem rysunku niech będzie cybermucha ze slajdu 10.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.. James Bond poszedłby tamtędy.. Ma urodziny w drugiej połowie września.. piątek, 03.04., lekcja 1.. Galeria nauczycieli.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Piotr Polon - tata Felixa, pracuje w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, syn zainteresowanie robotyką odziedziczył właśnie po nim,; Marlena Polon - mama Felixa, pracowała w banku, ale kiedy ktoś wykorzystał jej laptopa do wprowadzenia wirusa, została zwolniona,; Babcia Lusia - od czwartej części nieżyjąca babcia Felixa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt