Przetłumacz fragmenty zwrotów na język niemiecki

Pobierz

pojechałem autem/autobusem/samolotem.. j.w. ps proszę o przetłumaczenie zdan z ksązki kompass1 - sprawdzian ustny 3. daje naj.. Opublikowano 28th April 2014, autor: Monika Łączna - Wilke - Niemiecki z Pasj .Tłumaczenie słowa 'język niemiecki' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język niemiecki.. Zaznacz A, B lub C. Zadanie.Autor: lays133 Dodano: 25.4.2010 (13:41) Przetłumacz Zdania Na Język Niemiecki: 1.. Wykorzystaj w niej wszystkie p… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przetłumacz zwroty.. *Powiedz, która jest teraz godzina.. Następnie napisz odpowiedź na wiadomość.. Oczywiście możesz również tłumaczyć z niemieckiego na polski, gdyż obie strony słownika są przeszukiwane jednocześnie.. Zadanie.. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli chcesz przetłumaczyć dłuższy tekst, musisz podzielić .Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. jest ciepło i słonecznie.Możesz przetłumaczyć słowo lub wyrażenie z polskiego na niemiecki, wpisując je w okienko wyszukiwania powyżej.. Spożywać dużo naturalnych produktów.. Wykorzystaj w niej wszystkie podane zwroty.. (tróję) 4 Wybierz zdanie, które odpowiada treści w języku polskim..

Przetłumacz zwroty na język niemiecki.

Ostatni posiłek spożywać kilka godzin przed snem.. B. (zgubić komórkę) _____ .. b) Die Frau, .. (o którą pytasz), arbeitet nicht mehr in dieser Firma.Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018 Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt Język niemiecki , opublikowano 14.05.2018Strona 47.. / To mi się podoba mi się.. Jeść sałatki warzywne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Następnie napisz odpowiedź na wiadomość.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki proszę o zrobienie daje naj z najlepsze 1.czytam.- 2.jeździmy - 3.Ona ogląda - Oni spotykają - wpisz brakujące zaimki zwrotne i przetłumacz… poniżej.. Uwaga: Przycisk SPRAWDŹ pojawi się po wypełnieniu wszystkich luk.Opublikowany in category Język niemiecki, 15.09.2020 >> 1.. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. Przetłumacz na język niemieci fragmenty tak, aby otrzymac logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Jeść mało słodyczy.. *Zapytaj kolegę, jak długo ogląda telewizję.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Niemiecki polecenie ,,Przetłumacz podane zwroty na język niemiecki..

13.2.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język niemiecki.

5. my jesteśmy w pizzerii.. ''Przetłumacz zwroty na j. niemiecki ( bez używania słowników typu tłumacz google) 1.. Pić dużo soków owocowych.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.przetłumacz zdanie na język niemiecki ,,jak długo masz zajęcia ?". Szkoła - zapytaj eksperta (1060) Szkoła - zapytaj eksperta (1060) Wszystkie (1060) Język angielski (715) Język polski (155) Matematyka (190) Biznes i .Przykłady użycia - "przetłumaczyć" po niemiecku.. polecenia nauczyciela po niemiecku, zwroty używane na lekcjach niemieckiego.. zwiedzam i robie zdjęcia.. - Odpowiedz na pytanie!. / Lubię cię.Przetłumacz fragmenty zdań na język niemiecki.. Question from @Karolinaxo1 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiJęzyk polski: Język angielski: Język niemiecki: Cześć!. 2.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. (ich nauczycielka).organisiert viele schulfeste.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk "Przetłumacz".. - Uzupełnij tekst!. Zadanie.. Pytania .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. en kłaść się do łóżka - pi … ć herbatę z cytryną -..

5.Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na język niemiecki .

Nasz słownik polsko-niemiecki zawiera tysiące haseł, synonimów i przykładów.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na j. niemiecki, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. a) Er kann sich nicht .. (zdecydować się na nowy samochód).. UWAGA !. 1.Powiedz, że hala sportowa jest na dole po prawej stronie.- Przetłumacz na język niemiecki!. Wpisz w każdą lukę brakujący wyraz.. brać aspirynę - kontaktować się z lekarzem -Przetłumacz zwroty na język niemiecki.. - Najchętniej wydaję pieniądze na kosmetyki.Te zwroty przydadzą ci się, jeżeli chcesz wyrazić, że coś ci się podoba/nie podoba: Das ist gut./.. Nie spożywać zbyt wiele tłustych produktów.. Ja jestem w kinie.. pływam w morzu i jem lody.. Polish W swoim liceum musiała przetłumaczyć to, czego się nauczyła, na angielski.. Zadanie.. to są te pytania z góry dziękuje xdd.. (ulubionym przedmiotem) 4.Wie du Chemie?. JĘZYK NIEMIECKI..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt