Praca z dokumentem tekstowym sprawdzian

Pobierz

a) Podanie o przyjęcie do pracy powinno zawierać informacje o wykształceniu i dotychczasowej pracy, załącznikami są: życiorys (napisany odręcznie lub na maszynie),Rozdział II.. Przejdź kolejno do pozycji Plik->Eksportuj jako PDF.Wykonując ćwiczenia 7., 8. i 9 (ćwiczenia dla chętnych) z podręcznika przypomnisz sobie operacje na fragmentach tekstu takie jak: kopiowanie, wklejanie, wycinanie, które ułatwiają pracę z dokumentem tekstowym.. Opracowywanie tekstu 1 Temat 8.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. B. Tekst główny • Podziel na dwie kolumny.. Czas trwania: 45 min.. Tworzenie dokumentu tekstowego 9. a) Tytuł oraz imię i nazwisko autora • Wyśrodkuj.. W całym tekście ustal jeden styl czcionki: · rodzaj - Times New Roman, · rozmiar - 13, · interlinia - 1,5, · czarny kolor, · wyjustuj tekst w całym dokumencie.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora • Wyśrodkuj.. Obsługiwane przez usługę Blogger Autor obrazów motywu: Dizzo @Ula K-ch.. Wielokrotnie już te operacje wykonywałeś więc nie powinieneś mieć problemu.Plik SPRAWDZIAN Z EDUKACJI MATEMATYCZNEJ kl 3 obwody figur.doc na koncie użytkownika ejzanka81 • folder sprawdziany matematyczne • Data dodania: 22 sty 2012 Czwórka!. Korespondencja związana z przyjmowaniem pracownika do pracy.. Ula_K-ch Zobacz profil KONTAKT NazwaJedną z ostatnich czynności kończących pracę nad dokumentem tekstowym powinno być sprawdzenie poprawności pisowni i gramatyki..

Praca z dokumentem tekstowym 1.1.

Sprawdzian 1- wrzesień- e. mat.pdf.. 221 - Podział tekstu na kolumny.. W tym celu należy ustawić kursor tekstowy na początku drugiego .Twój wynik: 12/20 Dobrze!. • Zmień rozmiar czcionki na 20 punktów.. , Informatyka , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plKarta odpowiedzi do sprawdzianu "Praca z dokumentem tekstowym", plik: karta-odpowiedzi-do-sprawdzianu-praca-z-dokumentem-tekstowym.pdf (application/pdf) Lubię to!Sprawdzian "Praca z dokumentem tekstowym", plik: sprawdzian-praca-z-dokumentem-tekstowym.docx (application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml .Praca z dokumentem tekstowym Temat: Słowniki i zasady redagowania dokumentów tekstowych 1.. 3.Rozpoczynamy kolejny dział: Znajdź nas.. Wykonaj zadania 1, 3 i 4 z podręcznika.. Tematy Tematy Szukaj frazy .Utwórz nowy dokument i edytuj go razem z innymi osobami w tym samym czasie - na komputerze, telefonie lub tablecie.. Rozwiązania prześlij do mnie na adres do poniedziałku.TEMAT: Praca z dokumentem tekstowym.. Otwórz podręcznik na str. 174 - 181 Przeczytaj wiadomości z podręcznika.. Jeśli chcesz się czuć pewniej na sprawdzianie z lektury, przeczytaj sobie jeszcze streszczenie szczegółowe.Temat: Praca z dokumentem tekstowym - sprawdzian z edytora tekstu ..

Praca z dokumentem tekstowym.

Pobierz do swojego katalogu i następnie otwórz dokument tekstowy, na którym musisz wykonać poniższe polecenia.. Sformatuj dokument zawarty w pliku Tekst.docx, otrzymany od nauczyciela - stosując się do poniższych wytycznych.. Sprawdzian Praca z dokumentem tekstowym imię i nazwisko klasa data liczba punktów ocena 1.. Redagowanie tekstu obejmuje opracowywanie tekstu poprzez nanoszenie poprawek stylistycznych, gramatycznych i innych oraz przygotowanie tekstu do publikacji.. Zaloguj się Załóż konto MenuISBN 978-83-65890-61- (Zestaw 4: Praca z dokumentami w edukacji informatycznej w szkole ponadpodstawowej) ISBN 978-83-65890-62-7 (Zeszyt 1: Tworzenie i prawidłowa edycja dokumentów tekstowych) Warszawa 2017 Ośrodek Rozwoju Edukacji Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa z dokumentem tekstowym , Klasa 7 , Lubię to!. W tym temacie: 2.. Treści zamieszczone są również na filmie - Klasa 7 - Word - praca z dokumentem .Temat: Praca z dokumentem tekstowym Sformatuj dokument- stosując się do poniższych wytycznych.. Przeczytaj uważnie swój tekst i sprawdź, czy nie zawiera błędów, jeśli są - popraw je.. Sprawdzian z matematyki klasa 3 do 70.pd.. • Zmień jej krój na Arial Black.. • Tytuł dodatkowo pochyl.. Więcej o wstawianiu obrazów i innych obiektów do tekstu 11.Strona Główna » Projekty » Informatyczne inspiracje » Informatyka VII » Praca z dokumentem tekstowym..

lipca 15, 2020 Polecenia do sprawdzianu.

Temat lekcji: Tworzenie dokumentu tekstowego 1.. Zapoznaj się z temat w podręczniku.. Aby połączyć dwa akapity, należy usunąć znacznik akapitu kończący pierwszy akapit.. Kl 4, Temat: Z rytmem za pan brat.. Plik do pobrania >>>.. Sformatuj dokument zawarty w pliku Tekst.docx - stosując się do poniższych wytycznych.. Karty pracy.. b) Tekst głównyKorespondencja związana z rozwiązaniem stosunku pracy.. • Tytuł dodatkowo pochyl.. INNE TEMATY Temat: Program komputerowy i przepisy prawa Temat: Porządkowanie i ochrona dokumentów .. • Tytuł dodatkowo pochyl.. Przedwiośnie (fragment) Część pierwsza — szklane domy.Praca z dokumentem tekstowym Temat: Więcej o wstawianiu obrazów i innych obiektów do tekstu 2 godziny lekcyjne CELE OGÓLNE osadzanie obrazów w dokumencie tekstowym (II.3) wstawianie obrazów jako nowych obiektów do dokumentu tekstowego (II.3) Faza realizacyjnaKarta_praca z dokumentem tekstowym (VII-VIII SP) Informatyka.. Rozwiązania zadań należy zapisywać w folderze Rozwiązania_xy99, gdzie xy to inicjały ucznia, a 99 - numer w dzienniku lekcyjnym.Praca z dokumentem tekstowym.. Sformatuj dokument zawarty w pliu Tekst_kl.7.odt - stosując się do poniższych wytycznych.. Wykonaj zad.9 ze str.180.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora • Wyśrodkuj.. • Zmień rozmiar czcionki na 20 puktów.. * *Niekiedy wyróżnia się 4 fazę - poszukiwanie pracy..

klasa 8, Temat: Praca z dokumentem wielostronicowym .

Edytuj pliki .Praca z dokumentami PDF.. Opracowywanie tekstu 10.. • Zmień rozmiar czcionki na 20 punktów.. Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem aplikacji komputerowych - opracowywanie tekstu w edytorze tekstu 2 3 4 5 6 Uczeń .Praca z dokumentem tekstowym - sprawdzian z edytora tekstu Autor: Ula_K-ch.. Tekst do sformatowania wg powyższych poleceń → POBIERZ lub SKOPIUJ z poniższej tabeli.. Uwagi: Pliki do zadań są zapisane w folderze Sprawdzian_Grupa1.. Przypomnij sobie zasady redagowania tekstu.. Dobrze Ci poszedł ten test, ale nie jest idealnie.. Proszę przesłać zadanie do oceny - do 18.05.2020 Rozpocznij od punktu 1 i 2 Teraz wykonaj dalszą część zadania 9Temat: Praca z dokumentem tekstowym.. Bieżący dokument można eksportować do formatu PDF za pomocą polecenia menu lub ikony na pasku narzędzi Standardowy.. Dla pewności możesz skorzystać z narzędzi oferowanych przez edytory tekstu.Sprawdziany z edukacji matematycznej.. Zapoznajcie się z treścią w podręczniku na stronach: 217 - praca z dokumentem wielostronicowym, 219 - Szybkie wyszukiwanie słów i znaków.. • Zmień jej krój na Arial Black.. Tytuł oraz imię i nazwisko autora Wyśrodkuj.Temat: Praca z dokumentem tekstowym -Utrwalenie wiadomości.. Dyrekcja, sekretariat i kadry: SPSZOZ "Zdroje", ul. Mączna 4, Budynek 11 - Administracja 70-780 Szczecin.Sprawdzian "Praca z dokumentem tekstowym", plik: sprawdzian-praca-z-dokumentem-tekstowym.pdf (application/pdf) Lubię to!. Sprawdzian (tematy 1-5) 1 ROZDZIAŁ II PRACA Z DOKUMENTEM TEKSTOWYM [5 godz.] Temat 6.. B. Tekst główny • Podziel na dwie kolumny.1.. Praca z dokumentem tekstowym.. Tworzenie dokumentu tekstowego 1 Temat 7..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt