Akcent biorę urlop od ciebie tekst

Pobierz

Inne teksty lyrics od tego wykonawcy: Akcent (Poland)#AkcentPolska #ZenonMartyniukOficjalna Strona: Czarne chmury nad namiIskrzą błyskawicamiPora skończyć tę miłośćNie ma czego ratowaćNie ma czego .Akcent(pl) - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. Nie czekaj już na mnie.. Drzwi cicho zamykam.. Bardzo lubię wiosnę, Jasną i radosną, Jak śpiewa pierwszy ptak, A ja z ptakiem nucę tak: Ref: Życie, to… 0 Facebook Twitter Email Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Całuj mnie Akcent.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.Biorę urlop od Ciebie 2010 Akcent(pl) tekst piosenki oraz tłumaczenie.. Zespoły disco polo.Wyszukiwarka - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Więc żegnaj kochanie.. Darmowe mp3 do pobrania Akcent - Biorę urlop od ciebie - MyDisco.pl - Disco Polo, Teledyski, Muzyka, Radio, Piosenki - Portal Disco Polo.. Przesyłanie zakończone.. Uciec chcę jak najdalej.. Biorę wolne i znikam.. Czarne chmury nad nami Iskrzą błyskawicami Pora skończyć tę miłość Nie ma czego ratować Nie ma czego żałować Było i się skończyło Nic mnie teraz nie trzyma Zbyt nerwowy jest klimat Sto wymówek i sporów Dosyć mam Twojej złości I toksycznej zazdrości Dość samotnych wieczorów Ref: Biorę urlop od CiebieRef: Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Biorę wolne i znikam Drzwi cicho zamykam Nie czekaj już na mnie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj Do drzwi moich nie pukaj To rozstanie 2..

Biorę urlop od ciebie Akcent.

Chcę być jak w niebie.. Nie myśleć już wcale.. Do drzwi moich nie pukaj.. Zespoły disco polo.Wyszukiwarka - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. Akcent(pl) - Biorę urlop od Ciebie 2010 .. Największa baza materiałów video związanych z disco polo (teledyski, klipy weselne, szlagiery śląskie)Akcent - Biorę urlop od Ciebie - MyDisco.pl - Disco Polo, Teledyski, Muzyka, Radio, Piosenki - Portal Disco Polo.. Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.Ref: Biorę urlop od Ciebie.. Zespoły disco polo.Akcent - Życie To Są Chwile (Audio 2014) Tekst piosenki: 1.. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. To rozstanie.Akcent-teksty piosenek.. Najnowsze teledyski, teksty i akordy do piosenek disco polo, muzyka, pobierz darmowe mp3 2015.. Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Biorę wolne i znikam Drzwi cicho zamykam Nie czekaj już na mnie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj Do drzwi moich nie pukaj To rozstanie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanieBiorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Biorę wolne i znikam Drzwi cicho zamykam Nie czekaj już na mnie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj Do drzwi moich nie pukaj To rozstanie Uciec chcę jak najdalej Nie myśleć już wcale Że cudowna tak byłaśTekst piosenki: 1..

Biorę urlop od Ciebie .

Więc żegnaj kochanie.. Rejestracja.. Inne teksty lyrics od tego wykonawcy: Akcent (Poland)Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj, kochanie Biorę wolne i znikam Drzwi cicho zamykam Nie czekaj już na mnie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj, kochanie Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj Do drzwi moich nie pukaj To rozstanie.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Zaśpiewaj.. Trwa przetwarzanie: Trwa przesyłanie: 0%.. Więc żegnaj kochanie.. Biała mewa Akcent.. Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj.. Nagrania (22) Duety (0) Najnowsze.Biorę wolne i znikam.. Czarne chmury nad nami Iskrzą błyskawicami Pora skończyć tę miłość Nie ma czego ratować Nie ma czego żałować Było i się…Ref: Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Biorę wolne i znikam Drzwi cicho zamykam Nie czekaj już na mnie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj Do drzwi moich nie pukaj To rozstanie.. Uciec chcę jak najdalej Nie myśleć już wcale Że cudowna tak byłaśBiorę urlop od Ciebie - Akcent Czarne chmury nad nami Iskrzą błyskawicami Pora skończyć tę miłość Nie ma czego ratować Nie ma czego żałować Było i się skończyło Nic mnie teraz nie trzyma Zbyt nerwowy jest klimat Sto wymówek i sporów Dosyć mam Twojej złości I toksycznej zazdrości Dość samotnych wieczorów Biorę urlop .Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj, kochanie Biorę wolne i znikam Drzwi cicho zamykam Nie czekaj już na mnie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj, kochanie Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj Do drzwi moich nie pukaj To rozstanie..

Biorę urlop od Ciebie.

Nie czekaj już na mnie.. Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj.. Drzwi cicho zamykam.. Najnowsze teledyski, teksty i akordy do piosenek disco polo, muzyka, pobierz darmowe mp3 2015.. Uciec chcę jak najdalej Nie myśleć już wcale Że cudowna tak byłaśAkcent - Biorę urlop od Ciebie.. Aby wykonać tę operację należy się zalogować: Zaloguj się przy użyciu loginu i hasła: Zaloguj.. (bk-9, bk7m, bk-5, bk-3, gw-7, g-800, g-70, g-600, g-1000, va-76, va-7, va-5, sc-88 pro, ra-800, exr-7, exr-5, exr-3, em-2000, e-80, e-60, e-50)Darmowe mp3 do pobrania Akcent - Biore Urlop Od Ciebie - MyDisco.pl - Disco Polo, Teledyski, Muzyka, Radio, Piosenki - Portal Disco Polo.. Chcę być jak w niebie.. Że cudowna tak byłaśBiorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Biorę wolne i znikam Drzwi cicho zamykam Nie czekaj już na mnie Biorę urlop od Ciebie Chcę być jak w niebie Więc żegnaj kochanie Nie pisz, nie dzwoń, nie szukaj Do drzwi moich nie pukaj To rozstanie Uciec chcę jak najdalej Nie myśleć już wcale Że cudowna tak byłaśOficjalna Strona: Strona www: Nowe nagranie: Biorę urlop od Ciebie - Akcent.. Cansas Akcent .Akcent - Biorę Urlop Od Ciebie Tekst piosenki: 1.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. To rozstanie .. Zaśpiewaj.. Bo ja dobrze o tym wiem Akcent.. Chcę być jak w niebie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt