Gratulacje po angielsku tłumacz

Pobierz

Gratulacje!. Oczywiście nic nie zastąpi życzeń składanych osobiście, ale czasem nie mamy innej możliwości niż kartka czy SMS.Gratulacje - jesteś pierwszym człowiekiem kiedykolwiek robić tak.. serdeczne gratulacje po angielsku słownik polsko-angielski.. proszę przyjąć moje najserdeczniejsze gratulacje.. Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.. wykrzyknik Mazel tov , Mazal tov Mazal Tow, Mazel Tow, gratulacje (z hebrajskiego) Gratulacje!W słowniku polsko - angielski Glosbe "Gratulacje!". (dosłownie: wesołych urodzin) Birthday greetings - Życzenia urodzinowe.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Przekaż Jimowi moje gratulacje z okazji tego sukcesu.. Przykładowe zdaniagratulacja po angielsku słownik polsko-angielski gratulacja noun feminine + gramatyka wyraz uznania złożony komuś z okazji jego sukcesu tłumaczenia gratulacja Dodaj congratulation noun pl wyraz uznania złożony komuś z okazji jego sukcesu Słyszałem, że zdałeś egzaminy wstępne.. en.wiktionary.org congratulationsTłumaczenia frazy "serdeczne gratulacje" w bezpłatnym słowniku polsko - angielski.. - czyli jak składać życzenia ludziom anglojęzycznym Ostatni miesiąc w roku to wspaniały, magiczny czas - okres świąt i przygotowań do nich.. please accept my heartiest congratulations.Tłumaczenie słowa 'gratulować' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Polish English Przykłady kontekstowe "proszę przyjąć moje gratulacje" w angielsko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

po angielsku?

Po przeniesieniu ich do Trenera słownictwa będą dostępne wszędzie.. I wish you every happiness on your special day - Życzę Ci wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu.Tłumaczenia dla hasła " wielkie gratulacje " w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski ) gratulacje RZ. l.mn.. Już dałem mu swoje gratulacje, i oczekuję nie mniej od wszystkich z was.Happy Birthday!. But you got me to play your game - congratulations.Tłumaczenie słowa 'gratulacje' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.gratulacje - Tłumaczenie po angielsku - Słownik polsko-angielski Diki gratulacje rzeczownik congratulation * , gratulation dawne użycie gratulacje, powinszowania His congratulation didn't seem sincere.. Serdeczne gratulacje dla mojego całego zespołu oraz naszych partnerów .. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. - Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. Gratulacje!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa gratulacje z awansu w słowniku online PONS!. Tłumaczenie tekstu Odmiana .. słówka z tej listy słówek są dostępne jedynie w tej przeglądarce..

Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.

Gratulacje z okazji awansu.. Przykłady jednojęzyczne (niezredagowane i niesprawdzone przez PONS) polskiMusisz przetłumaczyć "PRZESYŁA GRATULACJE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników i podziękowania dla meksykańskich przewodników, którzy wspierali zespoły.Pozostałe tłumaczenia.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "GRATULACJE , DZIECIAKU" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRZESYŁA GRATULACJE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Gratulacje z okazji narodzin dziecka po angielsku; Angielsku; Po; Gratulacje po angielsku z okazji slubu; Uzus jest podstawą kształtowania się normy językowej - jeśli pewne elementy, początkowo uznawane za niepoprawne, staną się szeroko rozpowszechnione, a tym samym zaczną należeć do uzusu, to uzyskają one status poprawnych w ramach normy użytkowej, skąd po jakimś czasie mogą .Musisz przetłumaczyć "JIMMY , GRATULACJE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. tłumaczy się na: Congrats!, Congratulations!, congratulations..

Pozostałe tłumaczenia.

Congratulations!Gratulacje!. Chciałbym oferować mu moje gratulacje w tym momencie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JIMMY , GRATULACJE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "GRATULACJE , DZIECIAKU" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Co znaczy i jak powiedzieć "Gratulacje!". (Jego gratulacje nie wydawały się szczere.). Congrats on being made chief of surgery.Tłumaczenie hasła "złożyć gratulacje" na angielski to congratulate congratulate you to offer my congratulations to say congratulations Chciałbym ponownie złożyć gratulacje sprawozdawcy oraz sprawozdawcom pomocniczym za ich doskonałe sprawozdanie.gratulacje po angielsku, tłumaczenie, słownik polsko - angielski gratulacje noun wyrazy uznania składane zwycięzcy tłumaczenia gratulacje Dodaj congratulation noun en act of congratulating +2 definicje Słyszałem, że zdałeś egzaminy wstępne.. Proszę przyjąć moje gratulacje.. Gratulacje z okazji awansu, Lois.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

- tłumaczenie na angielski oraz definicja.

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. big congratulations - Tłumaczenie na polski - słownik Linguee szukaj w LingueeSprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa gratulacje w słowniku online PONS!. .Wiele przetłumaczonych zdań z "big congratulations" - słownik polsko-angielski i wyszukiwarka milionów polskich tłumaczeń.. Gratulacje z okazji awansu!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt