Plastusiowy pamiętnik test

Pobierz

Zapoznanie z bohaterami i autorką lektury "Plastusiowy pamiętnik" - prezentacja multimedialna.. Podaj cechy.. O kleksiku z kałamarza, co na nikogo nie zważa.. A ten ludzik?. Prawda czy fałsz?. Klasa 1 Polski.. "Plastusiowy pamiętnik" Marii Kownackiej to lektura dla klasy 1.. Mateusz z "Akademii Pana Kleksa" był.. Jeden z najważniejszych utworów o ulubionym bohaterze polskich dzieci - Plastusiowy pamiętnik - został wydany w tym wyrafinowanym tomiku, oprawionym w twardą oprawę z płóciennym grzbietem i opatrzonym subtelnymi ilustracjami Zbigniewa Rychlickiego.Opis piórnika z dobranocki "Plastusiowy Pamiętnik".. Opowiada o Plastusiu - ludziku z plasteliny - ulepionym przez pierwszoklasistkę Tosię.. Rozwiazujac ponizszy test, zawierajacy 15 pytan, sprawdzisz, w jakim stopniu opanowales/as tresc ksiazki.Streszczenie.. Plastusiowy pamiętnik jest jedną z najpopularniejszych polskich powieści dla dzieci.. Jak nazywa się ta dziewczynka?. Ćwiczymy sprawność ręki - Wycinamy Plastusia Rysujemy Plastusia kratka po kratce2.. Chór e-bezpieczeństwo Erasmus+ Kaszubska Pieśń Bożonarodzeniowa Lider Lokalnej Ekologii Poczta szkolna Rekrutacja do klasy I RODO.Question 1.. Narracja jest pierwszoosobowa, z punktu widzenia Plastusia, który spisuje wydarzenia związane z nim, jego przyjaciółmi z piórnika Tosi (m.in. ołówkiem, piórem, scyzorykiem, stalówkami i gumką "Myszką .4 - 6 punktów: Spróbuj przypomnieć sobie jeszcze raz kolejność wydarzeń w książce pt. "Plastusiowy pamiętnik"!.

"Plastusiowy pamiętnik.

Quizy Plastusiowy pamiętnik pytanie 1 z 10 Jak ma na imie właścicielka piórnika, w którym mieszka Plastuś?. Sprawdź, czy sprawdzian zawiera 12 stron.W książce ukazane są zarówno dobre jak i negatywne zachowania dzieci.. Wiele krzyku o wycieraczkę w piórniku.. LEKTURA W KLASIE I - TESTPlastusiowy Pamiętnik Audiobook cz.1 - Maria Kownacka | Lektura klasa 1 - YouTube.9,00 zł "Plastusiowy Pamiętnik" W pakiecie: Metryczka lektury Kim była autorka?. Rozwiąż test zawierający 15 pytań i przygotuj się do lekcji.. O moim biednym nosie i o szkaradnej Zosi.. Może porozmawiasz o treści książki np. z wychowawcą lub koleżankami i kolegami z Twojej klasy!. 8.Ale żadne nie było tak eleganckie i wyjątkowe jak to w "Serii limitowanej".. wg Paniagnieszka.. Główny bohater miał wielu przyjaciół.. Treść utworów Marii Kownackiej jest bliska dzieciom dotyczy zabawek, stworków, zwierząt domowych, codziennych przedmiotów, przyrody.Plik test2 Plastusiowy Pamiętnik.pdf na koncie użytkownika jagabaga92 • folder Testy kompetencji 3-klasisty • Data dodania: 18 lut 2014Plastusiowy Pamiętnik Spis treści 1.. Plastusiowa z kałamarzem rozmowa.. 0% average accuracy.Test z lektury" Plastusiowy pamiętnik" 1) Autorką lektury jest : a) Maria Kownacka b) Mira Jaworczakowa c) Hanna Januszewska 2) Plastuś to : a) kotek z pluszu b) ludzik z plasteliny c) miś z wosku 3) Właścicielką Plastusia jest : a) Lodka b) Basia c) Tosia 4) Plastuś mieszka w : a) piórniku b) ulu c) budzie 5) Plastusia znalazł i oddał Tosi : a) PiotrekPlastusiowy Pamiętnik - tekst..

Plastusiowy pamiętnik Teleturniej.

Quiz wiedzy o lekturze.. Krzyżówka obrazkowa Wykreślanka Mój ulubiony bohaternaszym serwisie cwiczen zwiazanych z lekturami spoza nowego kanonu.Sprawdzian z zadaniami otwartymi po omowieniu lekturyPlastusiowy pamietnik.. Jeden z najważniejszych utwo Bohaterką pozytywną z całą pewnością jest Tosia, twórczyni Plastusia, która chętnie pomaga koleżankom i kolegom, dobrze się uczy i solidnie wykonuje obowiązki klasowej dyżurnej.. Klasa 4 Polski.. Pokoloruj odpowiedź.. Plastusiowy pamiętnik Teleturniej.Test z języka polskiego dotyczy lektury "Plastusiowy pamiętnik" M. Kownackiej przerabianej w szkole podstawowej.. Opisuje świat siedmiolatka widziany oczami małegPlastuś doczekał się tylu wydań, że nie sposób ich zliczyć.. Raz chyba nawet próbowałam takiego stworzyć, ale nie był .Lektura dla klasy I szkoły podstawowej.. Przygody Plastusia" Maria Kownacka.. Plastusiowy-pamietnik.. Sprawdź swoją wiedzę!Super!. Zosia Tosia Ania Sprawdź się w poniższych tematach: Akademia Pana Kleksa 2 Kto opowiada o Akademii Pana Kleksa?. Z czego powstał Plastuś?. Plan wydarzeń Karty pracy Opis Plastusia (uzupełnij) Dopasuj bohaterów do obrazków.. Jest autorką książek dla dzieci i młodzieży.. Dlaczego nazywam się Plastuś.. Dopasuj i nazwij przedmioty.. Test znajomości lektury "Mikołajek" Teleturniej.. Pobierz ..

Lektura "Plastusiowy pamiętnik" DRAFT.

Wspiera ją Lodzia, towarzyszka i przyjaciółka.Telewizja Polska Czołówka (2006 Do Dziś) Sdt Film Czołówka Ostrzeżenie Plansza Menu DvdPrzygody Plastusia" Maria Kownacka | TEST 1.. Gdzie mieszkał razem z nimi?. 3 - 5 punktów: Postaraj się przeczytać książkę "Plastusiowy pamiętnik" jeszcze raz.. "Plastusiowy pamiętnik" to jedna z moich ukochanych książek, które czytałam w szkole podstawowej.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Kolorujemy zgodnie ze wskazówkami oznaczenia literowe w zakresie od A do I Sprawdzamy zrozumienie tekstu - Quiz // odp.. Z którego roku pochodzi bajka?. Ach, jak ja marzyłam, żeby mieć w swoim piórniku takiego Plastusia!. Na skróty.. 76 50 Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Plastusiowy pamiętnik" M. Kownackiej.Test dla tematu: Plastusiowy pamiętnik (M. Kownacka).. Ilość wyświetleń: 401.. Test zawiera 15 pytań.. Tags: Question 2.Karty pracy, sprawdzian - Plastusiowy pamiętnik [czyta J. Pach] - zinco - Chomikuj.pl.. Ale żadne nie było tak eleganckie i wyjątkowe jak to w "Serii limitowanej".. Rozpocznij Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do odpowiedzi z języka polskiego, z materiału dotyczącego lektury "Plastusiowy pamiętnik" M. Kownackiej.Liczba wyników dla zapytania 'test znajomości lektury plastusiowy pamiętnik': 10000+ Test z lektury Połącz w pary wg Awnuk Balladyna - test ze znajomości lektury Koło fortuny wg Otaratajcio Klasa 7 Klasa 8 Polski kinndergarden learning Teleturniej wg 31halimcharlize test base test Odkryj karty wg Rutht K G1 test math fun+ TeleturniejEdit..

O pamiętniku w czerwonym kajeciku.

Lusterka z "Akademii Pana Kleksa" stojące.. » Quizy » Literatura, Filmowe Harry PotterRozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Plastusiowy pamiętnik" M. Kownackiej zdobytych na lekcji.. Czy Plastuś się ruszał?Test znajomości lektury "Mikołajek" Teleturniej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt